Hijyen Skoru Nedir?

Profesyonel Gıda Güvenliği ve Hijyen denetimlerini, müşteri deneyimleri ile birleştirerek, müşteri tercihlerine yol gösteren bir sosyal platformdur.

Güvenli Gıda Nedir?

Güvenli Gıda, tarladan çatala her aşamada fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik bulaşanlardan korunmuş ve patojen hastalık riskinden arındırılmış gıda anlamına gelmektedir. Günümüzde birçok zehirlenme vakası, üreticiden tüketicinin tabağına ulaşana kadarki süreçte basit ama etkili hijyen kurallarının uygulanmaması ve gıdanın yanlış muhafaza edilmesi sebebiyle gerçekleşmektedir.

Amacımız

Güvenli Gıdaya ulaşımın bireylerin en temel haklarından olduğu unutulmamalıdır. Bu noktada Hijyen Skoru ekibi olarak sizlerin güvenli gıdaya ulaşımınızı kolaylaştırmayı ilke edinmekteyiz.


Hijyen Skoru İşletmenize Ne Katar?

Hijyen Koşulları Sertifikası

Gün Gıda Güvenliği servisleri tarafından ücrete dahil olarak gerçekleştireceği profesyonel denetimler ile sizlere sertifikasyon imkanı sunar. Bu sertifika işletmenizin hijyene verdiği değer belgelenir ve müşterilerinizin işletmenize olan güveni artar.

Temel Hijyen Eğitimi

Pek çok firmaya Gıda Güvenliği eğitimi vermiş olan Gün Gıda Güvenliği Servisleri sizlerin talep etmesi durumunda temel hijyen eğitimi olanağı sunar. Eğitimini tamamlayan bir işletmenin daha yüksek hijyen skoru alması beklenmektedir.

Tanıtım Olanağı

Hijyen Skoru'na üye olan tüm işletmelere ek ücret talep edilmeden tanıtım olanağı sunulur.

Müşteri Sayısında Artış

İşletmenin hijyen koşullarına verdiği önemle birlikte müşteri sayısında ve satışlarda artış hedeflenir.

Marka Değerinde Artış

İşletmelerin hijyen koşullarına verdikleri önemin belgelendirilmesi ve bunun müşterilerle paylaşılması, işletmelerin marka değerinde artış sağlar.

Reklam Olanağı

İşletmeler üyelik ücretine ek olarak web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşım aracalığı ile görünürlüklerini arttırabilirler.